Dowiedz się czym jest Pogotowie Studenckie

O Pogotowiu Studenckim

Pogotowie Studenckie to nowe podejście do korzystania z usług medycznych w Polsce. Projekt skierowany jest przede wszystkim do uczniów i studentów w całego kraju i ma na celu ułatwienie kontaktu z lekarzem pierwszego kontaktu. Bez wychodzenia z domu, przy pomocy telefonu lub komputera, w wygodny i prosty sposób umówisz wizytę, skonsultujesz się z lekarzem, uzyskasz receptę, skierowanie czy zwolnienie lekarskie.

Partnerem projektu jest przychodnia Teledoctor. Aby w pełni korzystać z oferowanych przez nas usług należy wypełnić i wysłać podpisaną deklarację pacjenta. Zajmie Ci to tylko kilka minut, a dzięki temu uzyskasz potem pomoc bez zbędnych formalności.

Pamiętaj, że każdy ubezpieczona osoba w Polsce ma prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej. Teraz tylko od Ciebie zależy, czy postawisz na wygodę i komfort.

Z naszych usług skorzystasz bezpłatne, w ramach umowy z NFZ. Badania diagnostyczne, w tym laboratoryjne (np. krew czy mocz) oraz obrazowe (np. USG, RTG, EKG) możesz wykonać bezpłatnie na terenie całej Polski.