Wypełnij deklarację

By móc skorzystać z usług Pogotowia Studenckiego, zgodnie z polskim prawem należy złożyć deklarację wyboru podmiotu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Poniższy formularz ułatwi Ci wygenerowanie takiej deklaracji, którą zgodnie z dalszymi instrukcjami należy podpisać poprzez Profil Zaufany, bądź fizycznie i przesłać do naszego partnera – Przychodni Teledoctor.

1
Wypełnij formularz
2
Podpisz i wyślij deklarację
3
Umów wizytę
W przypadku dokonania wyboru po raz trzeci lub kolejny w bieżącym roku kalendarzowy należy wskazać, czy powodem dokonania wyboru jest: *
Dodaj przedstawiciela ustawowego
(W przypadku gdy świadczeniobiorcą jest osoba małoletnia lub całkowicie ubezwłasnowolniona)
Dane dotyczące przedstawiciela ustawowego:


Legenda:

* - Pole wymagane
** - Pole wymagane, podanie danych kontaktowych umożliwi kontakt lekarza z pacjentem w celu przeprowadzenia teleporady, a także poprawne dokończenie rejestracji
Teledoctor.pl

Wypełnij i prześlij podpisaną deklarację mailowo, bądź poprzez formularz, a my w odpowiedzi wyślemy wiadomość, w której znajdziesz informację o możliwości korzystania z naszych usług.

Jeśli nie posiadacz konta e-Puap, deklaracje możesz podpisać za pomocą konta bankowego lub przesłać tradycyjną pocztą. Zachęcamy jednak to skorzystania z ePuap lub konta bankowego, bo to najwygodniejsza i najszybsza opcja.